Sağlam yapı, güçlü hizmet

Likit Madencilik, deneyimini müşteri ihtiyaçlarının tespiti ve karşılanması yönünde çözümlerine yansıtarak maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek Türkiye’nin sayılı inşaat firmalarının gerçekleştirdiği birçok prestijli projede tercih edilen marka olmuştur.

Likit Madencilik tesisleri TSE belgesine sahip hazır beton tesislerinin TSE Standartlarına uygun laboratuvarlarında, hammadde ve ürünlerle ilgili standartlarda belirtilen tüm deney ve kontroller yapılabilmektedir. Likit Madencilik hazır beton tesislerinde ISO EN 9001 kalite belgesi ve G uygunluk belgeleriyle normal ve yüksek dayanımlı betonlar ile özel ürünler üretilmektedir. Yapının özelliklerine ve müşterinin ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen özel ürün yelpazesi ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Pazar odaklı ve çözüm yaratan bir yaklaşımı benimseyen Likit Madencilik, pazarlama stratejileri ve farklılaşan ürün portföyü ile sektöründe fark yaratmaktadır.  Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile müşteriler yerlerinde ziyaret edilmekte, teknik açıdan her türlü destek en üst düzeyde sunulmaktadır.